Кошик
239 відгуків
ЧП "Электроспецпостач»
+380 (50) 518-22-58
+380 (93) 648-47-10

Розетки і вимикачі

лектровыключатели і розетки є найбільш поширеними приладами электрораспределения в квартирі, будинку, офісі.

Сьогодні надійні вимикачі і розетки є невід'ємним атрибутом стильного дизайну інтер'єру, роблять його більш вишуканим і гармонійним.

Довговічність і надійність в роботі розеток і вимикачів в значній мірі залежить від їх якості.
Важливим фактором, що визначає надійність вимикачів і розеток, є повна відповідність міжнародним стандартам.

Вибираючи электровыключатель і розетку необхідно пам'ятати, що якісний прилад повинен забезпечити:

  • абсолютну безпеку експлуатації побутових приладів і техніки;
  • максимальну надійність і довговічність фурнітури.

В залежності від умов експлуатації виділяють вимикачі та розетки: зовнішньої і внутрішньої установки, вологозахисні і пилозахисні, міцні і зносостійкі. Наприклад, вимикачі для установки на вулиці, у ванні, сауні значно відрізняються від звичайних вимикачів. Для опору підвищеної вологості в конструкції вимикача передбачені водонепроникний кожух або силіконові прокладки, що захищає їх від прямого попадання струменів води.

Выделяются розетки, специально предназначенные для подключения телевизионных антенн, стационарного телефона, спутниковой антенны, аудиосистем и компьютера.
Для повышения безопасности в детских комнатах рекомендуется устанавливать розетки с защитными шторками. Отверстие такой розетки закрыто специальной шторкой, которая открывается только при введении электрической вилки с небольшим усилием.

Купити розетки і электровыключатели торгової марки «АСКО-УКРЕМ» оптом і уроздріб можна у офіційних Партнерів у регіонах і Києві http://www.acko.ua/content/contact/regional

Великий вибір розеток і вимикачів на нашому сайті дасть Вам можливість вибрати якісні розетки і вимикачі, ідеально підходять до дизайну інтер'єру саме вашого будинку або квартири.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner